כל חבילות הספא שלנו מקנות לאורחים:

שימוש חופשי במתקני הספא ביניהם, סאונה יבשה,לוקר אישי ,מגבות,חלוק ונעלי בית.

בנוסף בספא תמצאו פינת מנוחה מרגיעה ושקטה,כיבוד קל, שתייה חמה וקרה,מגוון פירות,

חליטות מיוחדות ומאפים טריים העומדים לרשותכם במהלך היום ללא תשלום

שימוש חופשי בבריכה לאורך כל היום- בכפוף לשעות הפעילות של הבריכה -הבריכה הינה בריכה   חיצונית ועונתית

  *בימי שבת חלה תוספת של 50 ש”ח לאדם*

*עלות הכניסה לספא ללא עיסוי לאורחי המלון בעלות של 25 ש”ח לאדם , כולל כניסה לסאונה יבשה ולחמאם*

*הכניסה לספא מותרת מגיל 16 ומעלה, בכפוף להצהרת בריאות*

לפרטים והזמנות
החבילה כוללת:
א.בוקר זוגית במסעדת המלון , עיסוי שבדי קלאסי זוגי של 45 דק בחדר טיפולים משותף . ניתן לשדרג את העיסוי לאחד מן העיסויים המיוחדים שלנו או להאריך את משך זמן הטיפול בתוספת תשלום ישירות מול הספא.בנוסף שימוש חופשי במתקני הספא , כיבוד קל ושימוש בבריכה לאורך היום.
לפרטים והזמנות
החבילה כוללת:
עיסוי שבדי קלאסי זוגי של 45 דק בחדר טיפולים משותף , ניתן לשדרג את העיסוי לאחד מן העיסויים המיוחדים שלנו או להאריך את משך זמן הטיפול בתוספת תשלום ישירות מול הספא . בנוסף שימוש חופשי במתקני הספא , כיבוד קל ושימוש בבריכת המלון לאורך כל משך היום.
לפרטים והזמנות
החבילה כוללת:
טיפול פנים הכולל מסיכת פילינג ועיסוי פנים והפסקה מתוקה של קפה ועוגה בבית הקפה של המלון או על שפת הבריכה. ניתן לשדרג לטיפול פנים עמוק בתוספת תשלום מול הספא,כיבוד קל ושתייה חמה וקרה בחדר המנוחה,בריכת שחייה ושימוש במתקני הספא לאורך כל משך היום
לפרטים והזמנות
החבילה כוללת:
א.בוקר זוגית במסעדת המלון, עיסוי שבדי קלאסי זוגי של 45 דק בחדר טיפולים משותף, אמבט ג'קוזי פרטי למשך 30 דק', בקבוק קאווה צונן ופירות העונה ניתן לשדרג את העיסוי לאחד מן העיסויים המיוחדים שלנו או להאריך את משך זמן הטיפול בתוספת תשלום ישירות מול הספא
לפרטים והזמנה און ליין
החבילה כוללת:
,חבילה רומנטית זוגית הכוללת לינה בסוויטת דלקס,ארוחת בוקר עם מרפסת ונוף לים ועיסוי שבדי קלאסי זוגי של 30 דק בחדר טיפולים משותף. ניתן לשדרג את העיסוי לאחד מן העיסויים המיוחדים שלנו או להאריך את משך זמן הטיפול בתוספת תשלום ישירות מול הספא.
לפרטים והזמנה און ליין
החבילה כוללת:
חבילת פינוק מיוחדת הכוללת לינה בסוויטת דלקס עם מרפסת ונוף לים,א.בוקר, ועיסוי שבדי קלאסי זוגי של 45 דק במרפסת הסוויטה הפרטית שלכם+2 כוסות יין. ניתן לשדרג את העיסוי לאחד מן העיסויים המיוחדים שלנו או להאריך את משך זמן הטיפול בתוספת תשלום ישירות מול הספא.

תודה על השארת הפרטים - ההודעה נשלחה ונחזור אליכם בהקדם
לפרטים נוספים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם
פרטי התקשרות
09-895-2222
spa@islandsuites.co.il
שד' עובד בן עמי 10, נתניה